Стабилизатор напряжения LVT АСН-350 С (350Вт), для газового котла
АСН-350 С має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.
Пристрій обладнаний тепловим захистом, захистовм від 380 В і захистом від перевантаження.
АСН-350 С може експлуатуватись як у горизонтальному так і у вертикальному положенні. Для монтування на вертикальній поверхні комплектується дюбелями.
| Технічні характеристики | Величина |
|---|---|
| Виготовлено згідно ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011 | Так |
| Допустима довготривала максимальна вхідна напруга, не більше | 430 В |
| Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх) | 140-270 В |
| Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 155-270 В | 225 В±4% |
| Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 140-155 В | 190-206 |
| Максимальна постійна потужність навантаження у всьому робочому діапазоні | 350 Вт |
| Максимальна короткотривала потужність навантаження | 2500 Вт |
| Форма вихідної напруги | синусоїдальна |
| Час відключення при високовольтному імпульсі, не більше | 0,01 с |
| Час спрацювання пристрою захисту при навантаженні від 350 Вт до 900 Вт | 8,0 с |
| Час спрацювання пристрою захисту при навантаженні від 900 Вт до 2500 Вт | 4,0 с |
| Час ввімкнення після аварії в мережі | 5 або 500 с |
| Діапазон робочих температур | 5-35°С |
| Температура спрацювання теплового захисту трансформатора | 80°С |
| Температура спрацювання теплового захисту силових ключів | 80°С |
| Похибка індикації вихідної напруги | ±1% |
| Кількість ступеней регулювання | 16 |
| Маса виробу | 2 кг |
| Колір | білий |
| Габаритні розміри | 125 х 80 х 192 мм |
Гарантія від виробника 36 місяців від дати виробництва.




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LVT |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стабилизатора | Симисторный |
| Количество фаз | 1 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 0.25 кВт |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Жидкокристаллическая |
| Тип монтажа | Навесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения | Для котлов отопления, Для телевизора |
- Цена: 3 795 ₴





