



Комплект резервного живлення Елекс Кулон Q-300 300Вт + GEL LPM-GL 12V 65Ah для 5-7 год роботи газового котла
11 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Q300+gl65
Комплект резервного живлення Елекс Кулон Q-300/12 300Вт + АКБ гелевий LPM-GL 12V 65Ah для 5-7 год роботи газового котла
Нерідко наші покупці реагують до нас із метою вибрати ним готовий набір, який би зумів забезпечити самостійну роботу газового котла, або циркуляційного насоса впродовж 5-7 годин. По-цему Наші інженерами зроблено готове енерговирішення, яке забезпечить звичайний газовий котел самостійною роботою впродовж 5-7 годин.
Джерело безперебійного живлення Елекс КУЛОН-Q 300
Джерело безперебійного живлення Елекс КУЛОН-Q 300 |
|
|---|---|
| Модель: | КУЛОН-Q 300 |
| Виробник: | НПФ Елекс |
| Вага | 8 кг |
| Розміри (Д х Ш х В) | 280.00 мм x 190.00 мм x 115.00 мм |
Характеристики ДБЖ Елекс КУЛОН-Q 300 |
|
| Номінальна потужність | 300 Вт/ВА |
| Форма вихідного струму | чиста синусоїда |
| Напруга переходу мережа-інвертор | 140-280 В |
| Напруга переходу інвертор-мережа | 145-275 В |
| Час перемикання мережа-інвертор та інвертор-мережа | не більш ніж 20 мс |
| Точність підтримання вихідної напруги | 220 В +/- 8% |
| Рекомендована ємність акумулятора | 30…300 А×ч |
| Номінальна напруга акумулятора | 12 В |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |
| Вихідний струм (у режимі інвертора) | 1,45 А |
| Вихідна частота | 50 Гц кварцована |
| ККД у режимі інвертора | 80% |
| Соs ↑ навантаження допустимий | 0,5-1,0 |
| Спотворення форми вихідного струму | <3% |
| Поріг спрацьовування електронного захисту від перевантаження | 330 Вт/330ВА |
| Діапазон робочих напруг шини постійного струму | 10,5-14 В |
| Плавкий запобіжник шини постійного струму | 40 А |
| Струм, споживаний на холостому ходу (не більш ніж) | 1,2 А |
| Нижня межа вимкнення ЗП через мережеву напругу | 140 В |
| Верхня межа вимкнення ЗП за мережевою напругою | 280 В |
| Можливість «холодного старту» | є |
| Рекомендований тип АБ | герметична, олив'яно-кислотна |
| Захист від перегрівання | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від глибокого розрядження АБ | є |
| Тип вихідного роз'єму | євророзетка (SCHUKO) |
| Температура довкілля під час роботи | 0 0С — +40 0З |
| Температура довкілля під час зберігання | -10 0С — +50 0З |
| Вага, не більш ніж | 8 кг |
| Габаритні розміри, не більш ніж | 280x190x115 |
| Гарантія |
1 рік із дати продажу, але не більш ніж 2 роки від дати виробництва |
Основні характеристики
|
Купуючи йсточник безперебійного живлення Елекс КУЛОН-Q 300 V3.0 ви отримуєте:






|
|
Переваги ДБЖ Елекс КУЛОН-Q 300ДБЖ Елекс КУЛОН-Q 300 — це чудове розв'язання проблем із вимкненням живлення в побутовій мережі. Основна функція ДБЖ КУЛОН полягає в забезпеченні безперервності подавання електроживлення змінного струму. ДБЖ також можуть використовуватися для поліпшення якості джерела електроживлення, утримуючи його характеристики в заданих межах. Серед переваг цієї серії ДБЖ можна зазначити такі:
За мережевим входом ДБЖ, за допомогою варістора, захищений від підвищеної напруги. Якщо з якоїсь причини мережева напруга перевищить 300 В, то струм варістора різко збільшить, що призведе до перегоряння мережевого запобіжника ДБЖ. Основні силові ланцюги ДБЖ захищені плавкими запобіжниками. Мережеве введення захищене плавним запобіжником на струм 10 А. Цепі 12 В захищені запобіжником на струм 80 А. |
Схема під'єднання

Заявляючи в нас стабілізатори напруги «Елекс», Ви отримуєте такі переваги:
- Наша компанія на ринку понад десять років — для нас немає секретів
в такому обладнанні. - Потрібен якісний енергетичний аудит? Ми проведемо його в стиснуті
терміни на об'єкті замовника. - Необхідна професійна консультація? Досвідчені фахівці-електрики
до Ваших послуг. - Вам не доведеться довго чекати. Завдяки відпрацьованій системі постачання на нашому складі завжди повний асортимент продукції.
- Наші роздрібні та оптові ціни доступні, ми завжди пішли
назустріч нашим покупцям. - Наша компанія — офіційний дилер, з відповідними гарантами високого
якості пропонованого обладнання. - Доставка товару відбувається лише за 1 день, ми також гарантуємо
повернення/обмін упродовж 14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| ККД, не менше | 83 % |
| Час перемикання | 20 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 11 000 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка


