Відгуки про компанію П'ятий елемент
- Андрей Г.
Цену аккумуляторов подтвердили по телефону, но через несколько часов она выросла и пришлось платить дороже.
- Дмитро Л.
Все чудово, товар був в наявності, зі мною зв'язалися в той же день і відправили в той же день.
Єдине побажання до магазину, переходьте на обслуговування державною мовою.
Дякую! - Игорь С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Влад Н.
- Андрій П.
все ок
- Андрій П.
все ок
- Альберт Т.
Задача выполнена. Котлы работают. Аккумуляторы заряжаются. Покупка далеко не первая и проблем никаких никогда не возникало. Спасибо.
- Микола Ю.
- Ростислав Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила Х.
